Vízum

Invia.cz nabízí svým klientům vyřízení víz pro individuální turistické či služební cesty. Tuto službu zajišťuje se svým smluvním partnerem, který je oprávněn vyřizovat víza i všechny další služby s tím spojené.

Seznam států, kam vám Invia.cz zajistí víza

Australie, Afganistán, Azerbajdžán, Bahamy, Barma, Bělorusko, Botswana, Čína, Egypt, Etiopie, Gambie, Ghana, Guinea, Indie, Indonésie, Irán, Kambodža, Kazachstán, Keňa, Kuba, Kyrgystán, Laos, Lesotho, Libérie, Mali, Mauretánie, Mongolsko, Namibie, Pakistán, Rusko, Rwanda, SAE – Emiráty, Senegal, Svazijsko, Sýrie, Tanzánie, Thajsko, Vietnam, Zimbabwe.

Víza nabízíme pro Čechy i Slováky běžně, pro další členy EU + jiné národnosti Korea, Ukrajina, Rusko ad. Individuálně dle možností smluvního partnera, nicméně negarantujeme.

UPOZORNĚNÍ

Náš smluvní partner nemůže garantovat udělení víza či vyřízení v určitém termínu. Uváděné lhůty jsou pouze přibližné a vycházejí z našich zkušeností. Vyřizování některých víz probíhá v zahraničí (Berlín, Londýn, Vídeň, Moskva apod), kde mají dané země svůj zastupitelský úřad. V tomto případě se pasy a potřebné dokumenty většinou zasílají formou cenného či doporučeného psaní. Proto nemůžeme nést odpovědnost za doručení či za lhůtu. Některé země vízum neudělí bez udání důvodu a zaplacený poplatek nevrátí. Proti neudělení víza není odvolání. Vše je v kompetenci daného velvyslanectví. Obecně doporučujeme vyřizování víz s patřičným předstihem. Zejména udělení víz do afrických zemí mohou být problematičtější. Dále doporučujeme vystavení více pasů, na což má občan ČR právo (pro případ vyřizování více víz najednou).

Je-li nutné zaslat zásilku zpět poštou, smluvní partner si účtuje poplatek 150 Kč.

Při podání osobní žádosti o vyřízení víza na pobočce Invia.cz, si tato účtuje vedle běžných poplatků navíc manipulační poplatek 150 Kč/1 žádost.

Klient zadáním objednávky žádosti o vízum dává souhlas ke zpracování osobních údajů. Tímto klient souhlasí s tím, aby jeho osobní údaje uvedené v objednávce byly zpracovány v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. cestovní agenturou Invia.cz, se sídlem Senovážné nám. 5, Praha 1.

Poskytované údaje mohou být zpřístupněny pouze zaměstnancům cestovní agentury Invia a osobám, jejichž služby je oprávněna Invia nabízet.

Napsat komentář