O nás

Jsme smluvním partnerem největší internetové cestovní agentury v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu.

Dokladem kvality cestovní agentury Invia je již více než 1 000 000 spokojených klientů.

Jsem smluvním partnerem V Klatovech a Strakonicích Informace o otevírací době a přesném místu vč. fotografií naleznete v kontaktech.

Historie

Jako první jsme v prosinci 2013 otevřeli naši klatovskou pobočku v obchodním domě Klatovan. Po několika letech jsme se přemístili na současnou adresu ve Vídeňské ulici 124, kde se na vás stále těšíme.

Po necelých dvou letech (květen 2015) jsme otevírali naši druhou pobočku v Domažlicích, kterou jsme s ohledem na uzavření hranic a snížené možnosti cestování byli nuceni v létě 2020 uzavřít. Doufáme, že vás na pobočce budeme moci přivítat na jaře 2021.

V květnu 2018 jsme poté otevřeli pobočku ve Strakonicích, původně jste se nás mohli najít v SONAPU (proti Prioru), nyní jsme vás v omezeném režimu na naší nové adrese (Vesna, proti Sokolovně).

V průběhu let jsme mimo Invia.cz navázali spolupráci s několika vstupenkovými portály, autobusovými dopravci či s Alive.cz.

Napsat komentář