O nás

Jsme smluvním partnerem největší internetové cestovní agentury v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu.

V průběhu let jsme mimo Invia.cz navázali spolupráci s několika vstupenkovými portály, autobusovými dopravci. Více se o našich partnerech můžete dozvědět zde

Historie

Prosinec 2013

Otevíráme naši první pobočku v Klatovech, která se nacházela v obchodním domě Klatovan. Na této adrese jste nás mohli zastihnout po dobu dvou let. 

Květen 2015

Před létem pro naše klienty otevřela nová pobočka v Domažlicích, kterou jste mohli navštívit v Poděbradově ulici. Pobočka byla otevřena až do počátku pandemie v roce 2022. 

 

Leden 2016

Během vánočních svátků připravujeme novou kancelář v Klatovech, tak abychom od ledna mohli přivítat naše klienty ve Vídeňské ulici 124, kde nás najdete doposud. 

Červen 2017

Během roku 2017 hledáme nové prostory pro pobočku v Sušici a v polovině roku můžeme přivítat naše klienty v ulici Americké armády. Pobočka fungovala do počátku pandemie v roce 2020. 

Květen 2018

Přichází nabídka převzít strakonickou pobočku a tedy neváháme a připojujeme k našim pobočkám pobočku ve Strakonicích, kde na původní adrese Komenského 105 zůstáváme 1 rok. 

 

Červen 2019

Na konci května 2019 nás čekalo stěhování ve Strakonicích do současných prostor na Na Stráži 265, kde se dostáváme blíže našim klientům a na uvedené adrese nás zastihnete doposud. 

Březen 2020

Na začátku března již v plné síle přichází COVID a tvrdě dopadá na naší sušickou pobočku, kterou jsme nuceni na trvalo uzavřít. Ostatní pobočky omezují provoz a doufáme v brzké otevření pro všechny naše klienty. Začíná pro nás doposud nejhorší období, které zasáhlo nejen celý cestovní ruch. 

Léto 2020

Vládní opatření nám dovolují otevřít provozovny a především cestovat, s ohledem na nízkou poptávku fungujeme v omezeném režimu a snažíme se přežít tento rok, což se nám nakonec podařilo. 

 

Září 2020

I přes veškerou snahu jsme nuceni uzavřít pobočku v Domažlicích, kde opět doufáme v její otevření. Klatovy a Strakonice pracují v omezeném režimu a vyhlížíme léto 2021! 

Červen 2021

Klatovy, Strakonice mají klasickou otevírací dobu jako před COVIDEM a jsme rádi, že můžeme pomoci klientům s výběrem dovolené! 

Leden 2022

Jsme velice rádi, že do naší pobočkové rodiny můžeme přivítat pobočku v Příbrami, najdete ji na adrese Střelecká 27. 

Květen 2023

Na konci dubna se nám podařilo dokončit novou pobočku v Říčanech a na začátku května otevíráme čtvrtou pobočku.

 

Napsat komentář