News

Domažlice – provoz přerušen

Vážení klienti, pobočka v Domažlicích je dočasně uzavřena. Pokud budete mít dotaz ke své dovolené, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktní údaje jsou stále aktuální, případně Vám rádi pomůžeme na klatovské pobočce. Budeme se těšit na viděnou!

Sušice – pobočka zrušena

Vážení klienti, pobočka v Sušici byla k 30.4.2020 zrušena. Můžete nás navštívit v Klatovech či Strakonicích. Případně jsme k dispozici na původních kontaktech. Budeme se těšit na případnou viděnou!

Strakonice – od 3.6. na nové adrese

V pondělí se na Vás těšíme na nové adrese. Ve Strakonicích nás nově najdete prosti sokolovně (Vesna – Na Stráži 265). Budeme se těšit na návštěvu a doufáme, že se Vám nová pobočka bude líbit!  

Ticketstream na našich pobočkách

V posledních dnech jsme navázali spolupráci taktéž se společností TICKETSTREAM, nově tedy na našich pobočkách můžete zakoupit veškeré vstupenky nabízené touto společností.

Dárkové poukazy od Invia

Nevíte si rady s dárkem ať už k Vánocům, narozeninám či výročí? Využijte náš dárkový certifikát !!! Vystavíme Vám jej na počkání na všech našich pobočkách 

17. listopadu (státní svátek) zavřeno

Dne 17. listopadu (státní svátek) budou naše pobočky uzavřeny. V případě potřeby jsme Vám k dispozici na telefonu (736 282 494), případně na mailu (susice@invia.cz, domazlice@invia.cz, klatovy@invia.cz)  

Nová otevírací doba

Po letní sezoně se vracíme k staro-nové otevírací době. Budeme se na Vás těšit vždy od pondělí do pátku mezi 10 – 17 hodinou. Pokud se k nám nestihnete dostavit, neváhejte se nám ozvat a domluvili bychom se individuálně. Kontakt